Regulamin

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi na terenie agroturystyki „ u Henriety”

Meldunek
Meldunku dokonujemy niezwłocznie po przybyciu

Należność za pobyt
Należność za pobyt pobierana jest w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem.

Doba pobytowa
Doba rozpoczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu a kończy się o 11.00 w dniu wyjazdu.

Cisza nocna
Prosimy o zachowanie ciszy nocnej po godzinie 23.00. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych do budynku.

Parking
Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Pokoje, czystość i strefa prywatna
W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę.
Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

Palenie papierosów
Ze względu na komfort Państwa i naszych Gości oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe w całym budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych urządzeń. Korzystamy z nich w aneksie kuchennym.

Dyskrecja
Osobom obcym nie udzielmy żadnych informacji na temat pobytu Gości w naszym domu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdej osoby.

Reklamacje
W przypadku odwołania rezerwacji na dzień przed przyjazdem zaliczka nie podlega zwrotowi.

Pobyt ze zwierzętami
Przykro nam bardzo, ale nie przyjmujemy żadnych zwierząt

Inne atrakcje
Umożliwiamy korzystanie z grilla, rowerów, stołu do tenisa stołowego oraz drobnego sprzętu sportowego (piłki , skakanki bowle kometka)